У Новодністровську змагання з футзалу “КУБОК МЕРА” виграли сокирянці

У неділю, 22 жовтня, у приміщенні ново дністровського спортивного комплексу відбувся турнір з футзалу «Кубок мера», приурочений «Дням Словаччини у Новодністровську».

Взяти участь у змаганнях зголосилося 5 команд: ФСК «Новодністровськ», «СОЮЗ» м.Сокиряни, ФК «Ожеве», МК «РЕМ» Муровані Курилівці та Вашківецька ОТГ.

Турнір розпочався першою грою новодністровців проти футболістів з Ожевого, у якій господарі здобули перемогу з рахунком  3:0. Однак, далі місцеві футболісти зазнали дві поразки поспіль, і лише  у останньому матчі проти команди Вашківецької ОТГ  футболісти з міста енергетиків зуміли зібратися, та вибороти перемогу з рахунком 3:1. За результатом усіх ігор перше місце посіла команда міста Сокиряни, у активі якої 9 очок, на другому – юні спортсмени з Мурованих Курилівців, а господарі змагань посіли почесне третє призове місце.

У номінації «Кращий гравець» перемогу отримав сокирянець – Максим Коломієць, кращим воротарем став Олександр Швець з команди Ожевого.

Склад команди «Союз»: воротар Пугач Ілля, польові гравці: Попов Олександр, Коломієць Максим, Куляк Владислав, Продан Максим, Архилюк Андрій.

 

Фото Ірини Шундрій