У останньому турі першості району з футболу диктували умови гості

Минулих вихідних зіграно чи не найвидовищніші  матчі чемпіонату Сокирянщини з футболу. Центральною вважалась гра у Сокирянах, де зустрічались лідери цьогорічних змагань. З перших хвилин ініціативу захопили гості, футболісти  з Корманя, і вже практично до середини першого тайму вирішили долю зустрічі –  забивши два м’ячі у ворота колективу «Сокиряни РЕМ». Після цього впродовж всього матчу атакували господарі, проте не спромоглися забити навіть гол престижу. Тож Кормань набирає чергові три очки і піднімається на друге місце, поступаючись лідеру «Сокирянам РЕМ» лише одним очком, проте, має дві гри в запасі.

У Романківцях місцева команда теж програвала гостям 0:2, проте господарі знайшли в собі сили зрівняти рахунок, відтак у матчі Романківці – Сербичани нічия 2:2.

У Василівцях михалківчани на останніх хвилинах вирвали перемогу у господарів, матч завершився з рахунком 3:4