У палітрі улюбленого свята — веселі колядки та щедрівки, запальні танці, різноманітні виставки та невмирущі народні традиції (ФОТО)

Веселі посмішки, піднесений настрій, найщиріші побажання супроводжували жителів нашого району на щорічному фольклорно-етнографічному святі традиційних зимових звичаїв та обрядів «Від Різдва Христового до Йордану». Щедрувальні колективи краю приймав райцентр, що гостинно зібрав усіх краян біля Палацу культури.

Відсвяткувати разом приїхало чимало гостей із всього району. Підтримуючи улюблені колективи, люди співали, танцювали та голосно аплодували.

Привітали краян зі святами голова районної ради Василь Козак та в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич. Посадовці побажали землякам добробуту, здоров’я, процвітання та гарного настрою.

Розпочали концерт щедрувальні колективи. Сучасні та старовинні колядки підіймалися увись триголоссям народного співу. Автентичні костюми, оригінальні привітання та запальний музичний супровід полонили увагу присутніх. На завершення свята глядачі мали можливість побачити жартівливі сценки, танці та пісні маланкувальників Сокирянщини.

Фестиваль пройшов, та емоції, якими наповнилися глядачі та учасники ще довго не вщухнуть. Як чудово, що саме таке зустрічі об’єднують нас та дарують віру у світле майбутнє!

А свято таке масове і всенародне дійсно засвідчило, що традиції наших дідусів і бабусь надійно зберігаються і примножуються. Щедро засівають цей бурхливий час зерном добра і сердечності!