У райдержадміністрації проаналізовано рейтингові показники оцінки соціально-економічного розвитку Сокирянського району
15698_html_1428f309

За обсягом реалізації промислової продукції Сокирянський район продовжує утримувати першу позицію. Про це йшлося на нараді в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Бескупського.

За перший квартал 2019 року промисловими підприємствами району  реалізовано   продукції на суму 790,1 млн. грн., що складає 102,5% показника минулого року. Промислове виробництво,  безперечно, є основним економічним результатом фінансово-господарської діяльності  підприємств району. Він характеризує загальні результати економічної діяльності підприємства і є основним джерелом надходження фінансових ресурсів . Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу населення району становить 18640,9 грн. проти 18176,9 гривень показника січня-березня 2018 року.

Загалом відповідно до оцінки діяльності районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів Чернівецької та Новодністровської міських рад за січень-березень 2019, яка здійснена за  11 показниками  та охоплює різні сфери діяльності, слід зазначити, що район покращив свої позиції і посідає IV рейтингове місце. Зокрема, економічна ефективність – ІІІ місце; інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця – VІ ; розвиток інфраструктури – ІІ місце.

Разом з тим, є певні проблеми щодо зростання доходів місцевих бюджетів,  обсягів будівельних робіт та капітальних інвестицій.

За результатами наради дано відповідні доручення, спрямовані на покращення показників рейтингової оцінки.