У Романківцях відбувся волейбольний турнір

11 лютого в селі Романківці, на базі дитячо-юнацької спортивної школи проведено турнір з волейболу, присвячений 29-й річниці виведення військ з Афганістану. Організаторами турніру виступила Сокирянська районна спілка інвалідів війни в Афганістані «БАЧА». Допоміг у проведенні змагань директор СВК «Злагода» Михайло Денега.  Виявили бажання взяти у часть у турнірі команди Романківецької гімназії, Вітрянського, Михалківського  та Шебутинецького навчально-виховних комплексів.

У запеклій боротьбі золоті нагороди виборола команда Романківецької гімназії, друге місце посіли спортсмени  Михалківського навчально-виховного комплексу, третє місце – Шебутинецького НВК. Наймолодшій команді турніру Вітрянського НВК дісталося почесне четверте місце, хоч у грі вони нічим не поступалися старшим за віком конкурсантам. Рішенням зборів спілки «БАЧА» сама молодша команда турніру буде нагороджена кубком «Глядацьких симпатій» на мітингу біля пам’ятника воїнам-Афганцям.

Спілка «БАЧА» дякує командам, які взяли участь в турнірі з волейболу, присвяченому 29-й  річниці виведення військ з Афганістану. І особливо дякує директору СВК «Злагода» Денезі Михайлу Васильовичу  за фінансову підтримку в закупівлі кубків турніру.

Бажаємо всім мирного неба, здоров’я, успіхів в житті і спорті.