У Романковецькій гімназії відбулося свято «Обдарованість року – 2018»

Знання – найбільший зі скарбів людини, ціну якого вона сама і визначає. Щоб заволодіти ним, потрібно постійно вчитися, не боятися відкривати сторінки нового, невідомого і пам’ятати, що чого б ти не навчався, ти навчаєшся для себе. Знання допомагають людині дістатись свого джерела, а не насолоджуватись чужим.

Вчора у Романковецькій гімназії відбулося свято. Учні та педагоги вшановували творчих та обдарованих учнів. У навчальному закладі відзначали тих учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь гімназії, району, стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН, інших інтелектуальних, творчих та спортивних змагань, проявили себе у громадському житті гімназії. Щирі слова вдячності лунали їх наставникам, які взяли на свої плечі непростий обов’язок –  навчання дітей. Особливу увагу присвятили батькам, які виховують молодь, повну сил і прагнень до знань та творчості.

Відтак в Романковецькій гімназії ім. К. Ф. Поповича проведено урочисту  церемонію нагородження здібних і талановитих учнів «Обдарованість року – 2018». У номінаціях перемогу здобули:

«Інтелект року» – Щербатий Павло, учень 10 класу;

«Дослідник року» – Станішевська Лілія, учениця 10 класу;

«Талант року» – Ткачук Єлізавета, учениця 2-Б класу;

«Спортсмен року» – Гангала Василь, учень 9-А класу;

«Лідер року» – Стан Ростислав, учень 6 класу.

Переможців привітав директор гімназії Степаненко В. М.