У Сербичанах одними з перших медики отримали все необхідне для роботи в нових умовах

Кожен з відвідувачів сільського медичного закладу у Сербичанах відзначає, що тут завжди  є затишок і підтримка, своєчасна консультація і допомога, системна робота медпрацівників. Днями сельчани також помітили, що їх ФАП уже працює як офіс, адже встановлено нову оргтехніку. Адже одним із принципів сучасної медичної реформи є забезпеченість лікарів комп’ютерною технікою та доступом до мережі «Інтернет». У Сербичанах виконавчий актив відгукнувся на прохання керівників медгалузі району та допомогли закупити для сільського ФАПу всю необхідну техніку.

Зокрема, тепер лікарський колектив у Сербичанах матиме змогу працювати із новим ноутбуком та сучасним принтером. Для ефективного впровадження реформи пункт здоров’я у селі також забезпечили доступом до Інтернету.

На покращення матеріально-технічної бази лікарського закладу із сільського бюджету виділили майже 20 тисяч гривень. Отож, тепер медичні працівники Сербичанського ФАПу, що згодом стане «Пунктом здоров’я», можуть гідно впроваджувати реформу, ефективно працювати та дбати про благополуччя своїх пацієнтів.