У Сербичанському НВК відбулася арт-зустріч з поетесою рідного краю

В народі говорять: там,  де виростають квіти, усміхається земля. Наша Сокирянська земля зростила  прекрасних  поетів  та письменників,  які уславили  її  своєю  творчістю – це цвіт нашого народу, ми пишаємось ними.

21 лютого 2020  року в Сербичанському НВК відбулась арт-зустріч,  яка  стала гостинною для талановитої  поетеси, нарисовця, публіциста, члена Національної спілки журналістів України   Галини Будняк. Зібрались, щоб вшанувати творчу людину, яка має талант від Бога: вміння і бажання писати вірші, якими вона оспівує, прославляє свою маленьку батьківщину і тим самим несе любов і світлі почуття до своєї України.

Творчу зустріч розпочали вчителі української мови та літератури Тетяна В’ячеславівна  Лазаренко та Марина  Жоржівна  Московчук , які представили гостей свята.

Про життя поетеси та її спілкування з друзями   учні НВК підготували невеличке відео. Увазі глядачів була представлена творчість Галини  Будняк, яка втілилась у  нарисах: «Азбука життя журналіста і поета», «Коли тьмяніють нагороди», «Скарби будинку на Аптечній»,  «Гріє душу краса».

Слова глибокої поваги до Галини Антонівни  та її творчості  прозвучали у виступах  учнів  НВК та  поета-аматора Лідії  Щасливої.

Душевності та ліричності дійству надали музичні композиції  у виконанні гостей свята, які прозвучали   на слова   Галини Будняк   та  музику Тетяни Андронік  і  Михайла  Мафтуляка.

Зустріч   пройшла в теплій, душевній   атмосфері   і не залишила байдужим жодного з присутніх. Звичайно, такі заходи не можуть залишити байдужими дитячі душі. Вони сприяють моральному зростанню молодого покоління, виховують почуття любові до людей, рідних, близьких, до рідного краю, до України.