У школах Сокирянського району розпочали роботу табори відпочинку 2018

На базі 8 закладів загальної середньої освіти Сокирянщини з 29 травня розпочали роботу літні мовні табори та функціонують 2 пришкільних.

Цього року мережа роботи мовних  осередків відпочинку і розвитку  дітей розширена майже вдвічі. На базі 8 шкіл табори функціонуватимуть впродовж двох тижнів, а на базі 2-х освітніх закладів – впродовж 3-х тижнів.  Робота організована за напрямами дозвілля,  здоров’я та  спорту.

Англомовні табори функціонують на базі 5 навчальних закладів:  у Романковецькій гімназії імені академіка К.Ф.Поповича – табір «Rainbow», його відвідує 21 дитина. У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гвіздівці такий же позашкільний осередок відвідують 23 школярів. У Михалківському НВК свою англійську у мовному таборі удосконалюють 20 вихованців. У ЗОШ І-ІІІ ст. с. Василівка діє позашкільний лінгвістичний осередок  «FunnyFriends», там спілкуються , навчаються та відпочивають 22 школярів. Також англомовний табір «SunRise» організовано на базі Корманського НВК, кількість дітей – 22.

Німецькомовні літні табори діють на базі трьох навчальних закладах. У Селищанському НВК,  він носить назву «GlucklicheHerzen» та прихистив під своїм крилом 12 поціновувачів німецької мови. У Вітрянському лінгвістичному осередку «AmbestenFreund» навчаються 20 дітей.  Також 20 вихованців ЗОШ І-ІІІ ст. с. Грубна, вивчають мову та весело проводять літній відпочинок у таборі  «Sonnenstrahlen».

Уся робота у мовних пришкільних центрах організована так, щоб діти, відпочиваючи, залюбки вивчали та вдосконалювали  знання і навики володіння іноземною. Вихованці мають можливість спілкуватися англійською чи німецькою та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).

Пришкільні табори цьогоріч діють на базі Шебутинецького та Білоусівського НВК і охоплюють понад 40 дітей.