У Сокирянах не вивозять сміття з приватного сектору

«Вже більше місяця сміттєвоз не дотримується графіка вивозу твердих побутових відходів. Мали б  забирати сміття кожного понеділка, за графіком, однак приїжджає раз у два тижні, а то і рідше», –  розповідає житель вулиці Івана Кожедуба Іван Гладкий.  Зараз ця частина міста  потопає у відходах –  купи сміття «красуються» мало чи не перед кожним подвір’ям.

Люди жаліються, що ходили до приватного підприємця, який взяв на себе обов’язки вивезення твердих побутових відходів з цієї частини Сокирян, проте той лише звів плечима, та поскаржився, що немає кому завантажувати сміття, адже всі в садах рвуть яблука. Не дав результатів і візит до міського голови, продовжив пан Гладкий – , не розумію, чому виникла така велика затримка з прибиранням сміття, адже плату за утилізацію відходів всі вносять вчасно.

«Наразі осінь, холодно, майже відсутній запах. А що робити влітку, коли сонце припече? До лісу вивозити, забруднювати навколишнє середовище? Чи на смітєзвалище, де ще й оштрафувати можуть за самовивіз? А що робити людям в кого немає транспорту?»,  – скаржаться пан Гладкий та інші мешканці  цієї частини Сокирян.

Можливо, після того, як журналісти звернули увагу на цю проблему, вона буде вирішена?