У Сокирянах перед Новим роком міська влада згадала про довгобуди

Вже за сталою традицією напередодні Новорічних свят розпочинаються роботи на будівництві міні-футбольного поля зі штучним покриттям поряд з Сокирянською ЗОШ №1. Матеріали про минулорічні копирсання будівельників в снігу та багнюці  ви можете прочитати у статті «Брехня та бездіяльність посадових осіб міської ради супроводжує будівництво спортивного майданчика у Сокирянах» на Північно-Бессарабському інформаційному порталі за посиланням:

http://nordbess-news.cv.ua/brehnya-ta-bezdiyalnist-posadovyh-osib-miskoji-rady-suprovodzhuje-budivnytstvo-sportyvnoho-majdanchyka-u-sokyryanah.

З чим пов’язана така неочікувана активність в той час,  як міський голова зауважував, що коштів з «Києва» не виділяють. Можливо,  отримали гроші, і  будівельники змушені  в короткі строки виконати належні роботи?

Звичайно,  в міській раді всю інформацію тримають під грифом «секретно».  Однак,  журналістам вдалось встановити, що 12 грудня нинішнього року з тією ж самою горезвісною підприємницею Мирославою Дожук з села Микуличин Івано-Франківської області укладено знову договір на продовження спорудження майданчика. Напевне, ближче професійних будівельних організацій не знайти.

Відповідно до умов договору приватна підприємниця зобов’язана виконати замовлені роботи з будівництва та вже реконструкції  міні- футбольного поля зі штучним покриттям в м.Сокиряни. Тобто,  освоїти 707 тис. 215 грн. Нагадаємо, що впродовж двох років, а саме  2017 – 18, ця ж особа – Мирослава Дожук ,  не встигла виконати роботи на таку ж суму, а тут 707 тисяч гривень знову треба освоїти  майже за пів місяця. Побувавши на об’єкті, журналісти побачили, як неквапно там працюють аж …. п’ять чоловіків. Втім, Сокирянська міська рада вже наступного дня, тобто 13 грудня, перерахувала підряднику, на підставі акту виконаних робіт,  – 138 тис. грн.. Хочемо наголосити, особливо для сокирянців, – за день, 12 грудня поряд з ЗОШ №1 освоєно майже 150 тис. коштів платників податків.

Цікаво,  що  договір з підприємницею Мирославою Дожук укладено точнісінько на таку ж суму, як і у 2017 році – 707 тис. грн.. Більше того, кошти на будівництво виділені з міського бюджету, як співфінансування державної  програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». В той же час Василь Равлик відкрито і безцеремонно брехав, що будівництво не продовжувалось, тому що з держбюджету не надходить фінансування. А тим часом, напевне, свідомо сам затягував спорудження такого потрібного для сокирянських дітей об’єкту. В архіві є відео, де він на одній з сесій ще раз наголошує на цьому.

У Сокирянах вже встигли забути, що на території ЗОШ №1 реалізується проект «Реконструкція міні-футбольного поля зі штучним покриттям», загальна вартість об’єкту сягає 3 млн. 676 тис. грн., а строк реалізації до 31 грудня 2019 року, принаймні, так заявляв Василь Равлик.

По факту можливих зловживань та привласнення бюджетних коштів під час будівництва футбольного поля зі штучним покриттям у Сокирянах правоохоронцями розпочато кримінальне провадження. Втім, темпи розслідування можливих зловживань владою Сокирянським міським головою Василем Равликом, з дивних причин,  скажемо так, не вражають своєю швидкістю.

У більшості населених пунктів, напевно,  окрім Сокирян, що брали участь у державній програмі  з «Будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», спортивні об’єкти урочисто відкриті  і там мають можливість займатись діти. Для прикладу, в сусідньому Новодністровську презентували міні-футбольне поле зі штучним покриттям нинішнього року на День Незалежності.  А в  Сокирянах, завдячуючи професіоналізму Василя Равлика та його чорного заступника, діти позбавлені можливості повноцінно займатись спортом. Можемо спрогнозувати, що ще кільком випускам загальноосвітнього навчального закладу №1 у Сокирянах не судилося вийти на штучний газон довгоочікуваного поля.