У Сокирянах реформовано суд. ОНОВЛЕНО
суд сокиряни

Указом Президента України напередодні нового року реформовано місцеві загальні суди. Відповідно до документа, який набрав чинності з дня опублікування,  на базі Кельменецького районного суду, Новодністровського міського суду та Сокирянського районного суду створено  шляхом злиття Сокирянський окружний суд Чернівецької області.

Як і раніше,  у містах Сокиряни та Новодністровськ, селищі міського типу Кельменцях працюватимуть судові органи та проводитимуться судові засідання, а кількість посад суддів залишиться без змін, однак,  незалежно від місця роботи, всі служителі Феміди будуть розглядати справи у Новодністровську, Сокирянах та Кельменцях. Наразі тривають організаційні заходи по ліквідації старих структур і створенню нової.

Пропонуємо ознайомитися із офіційною заявою прес-служби Сокирянського районного суду:

“В зв’язку з прийняттям указу Президента України від 29.12.2017 року №451/2017 «Про реорганізацію місцевих загальних судів» Сокирянський районний суд Чернівецької області повідомляє наступне. Даним указом утворено Сокирянський окружний суд – у місті Новодністровську, Кельменецькому та Сокирянському районах Чернівецької
області із місцезнаходженням у містах Сокирянах та Новодністровську, селищі міського типу Кельменцях Чернівецької області шляхом реорганізації (злиття) Кельменецького районного суду, Новодністровського міського суду та
Сокирянського районного суду.
Відповідно до частини 6 статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у разі ліквідації суду, що здійснює правосуддя на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (відповідних адміністративно-територіальних одиниць), та утворення нового суду, який забезпечує здійснення правосуддя на цій території, суд, що ліквідується, тобто Сокирянський районний суд Чернівецької області, припиняє здійснення правосуддя з дня опублікування в газеті "Голос України" повідомлення голови новоутвореного суду, тобто Сокирянського окружного суду, про початок роботи новоутвореного суду.
Відповідно до пункту 3 розділу 12 «Прікінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» районні, міжрайонні, районні у містах, міські, міськрайонні суди продовжують здійснювати свої повноваження до утворення та початку діяльності місцевого окружного суду, юрисдикція якого розповсюджується на відповідну територію.
Виходячи з вищевикладеного повідомляємо, що Сокирянський районний суд Чернівецької області, юрисдикція якого поширюється на Сокирянський район Чернівецької області продовжує здійснювати свої повноваження до початку роботи Сокирянського окружного суду Чернівецької області. Про більш детальну інформацію та зміст вжитих заходів, які спрямовані на виконання указу Президента України, Сокирянський районний суд Чернівецької області повідомить додатково.”