У Сокирянах велосипедисти смакували каву та спілкувались

З самого ранку, у п’ятницю, 22 вересня, всіх велосипедистів представники торгової марки «ФОРНЕТТІ» пригощали смачною кавою та соками. Кожен з любителів двоколісного транспорту міг вибрати напій за смаком. Флешмоб у райцентрі організувала громадська організація «Сокиряни-Відродження».

Такий захід вперше проводився у Сокирянах і отримав схвальні відгуки учасників. Більше 20 велолюбителів, серед яких були і діти, і сімейні пари відгукнулись на пропозицію активістів. Старші люди, які велосипедом добирались до місця роботи вітали організаторів, однак у більшості випадків соромились отримувати презенти та фотографуватись. Пішоходи ж нарікали на відсутність місць для паркування велотранспорту у Сокирянах.

За словами голови громадської організації «Сокиряни-Відродження»  Ростислава Бузила, активісти і надалі пропагуватимуть корисність використання сталого транспорту та докладатимуть максимум зусиль для перетворення Сокирян у екологічно чисте місто.

Флешмоб «Велосипедом на роботу» відбувся в рамках Європейського тижня мобільності, який відзначають 16-22 вересня в понад 2 тисячах міст  всього світу. Організатори акції висловлюють вдячність приватним підприємцям Юрію Незвищуку та Володимиру Кучініку за спонсорство у такій важливій справі, що набирає обертів і має велику підтримку.