У Сокирянській бібліотеці – кращі книжкові новинки!

Шановні сокирянці, пропонуємо до вашої уваги книжкові новинки, які щойно надійшли до нашої бібліотеки. Хороші українські книги стануть гарним співрозмовником в холодні зимові вечори. Знайомтесь, обирайте, читайте!

Мирослав Дочинець. Світло семи днів. Маленькі історії для душі.

Ми гадаємо, що в світі все просто. Так, все просто. Але зовсім не так. Письменник, лауреат Шевченківської премії сповідує кредо – з видимого пізнавати невидиме. Щоби наблизитись до людського образу, який залишається для нас найбільшою таємницею. Неосяжним словом проникнути у Всесвіт душі.

Ліна Костенко. Записки українського самашедшого.

Роман написано від імені 35-ти річного київського програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу, прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом. Це перший прозовий роман видатної української поетеси.

Юрій Щербак. Час смертохрестів.

Це блискучий гостросюжетний політичний трилер, дія якого розгортається напередодні «Четвертої глобальної війни». Написаний вісім років тому, це один із найвиразніших творів сучасної літератури, просвітив чимало трагічних моментів наших днів. Автор у романі щедро використовує цитування таємних документів, які розкривають цинізм і подвійні стандарти гравців світової політичної сцени.

Гаська Шиян. За спиною.

Що означає опинитися за чиєюсь спиною? Бути під надійним захистом чи навпаки, відійти на другий план? Героїня цього роману почуває себе десь по середині.

Це текст про війну. Точніше, про мобілізацію. Життя за спиною завжди складніше, ніж на передовій.

Це сильний і чесний текст про те, як накинуті суспільством ролі впливають на стосунки, на те, що і кого ми вибираємо, і як це потім заважає або допомагає нам жити.

Приємного читання!

Директор Сокирянської ЦБС

Верега В.І.