У Сокирянській ОТГ, як не дивно, призначили відразу п’ятьох керівників навчальних закладів
Closeup of business ladys hand with pen signing a contract on the background of her other hand touching the table

4 жовтня на сорок шостій сесії міської ради VII скликання  депутати проголосували за призначення на посади директорів навчальних закладів Сокирян і Коболчина. Варто зазначити, що це доволі несподіване рішення, адже міський голова звик тримати посадовців на короткому повідку, тривалий  час  залишаючи їх виконуючими обов’язки керівника. Відтак,  у будь-який момент, у разі «непослушанія», мати змогу звільнити без проблем. Як це сталося з попереднім директором Сокирянської школи №1, до речі,  не дивлячись на те, що такого знаного і високопрофесійного педагога підтримувала більша частина трудового колективу школи.

Втім,  маємо вже офіційно затверджених керівників закладів освіти МТГ. Відтак, директором Сокирянської школи №1 призначено Одарку  Заришняк, школи с. Коболчин – Олега Мітряка, комунальної установи «Центр позашкілля» – Надію Чумак, Сокирянської міської художньої школи – Тетяну Гладку, а керівником Сокирянського інклюзивно-ресурсного центру – Мирослава Севергіна.

Чи заключено контракти з новопризначеними керівниками комунальних установ і на який термін,  наразі невідомо, адже у «Самій відкритій громаді» рішення сесії не оприлюднили, на сайті Сокирянської ОТГ розміщено лише документи, які прийняті ще на початку серпня нинішнього року.