У Сокирянській районній дитячій бібліотеці відбулася розважальна вечірка “Сніг, сніжок посипай, іде добрий Миколай”
79104697_824253724671795_7676911758476312576_n

Щоб розширити знання про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у дітях доброту, чуйність, гуманність та милосердя, у Сокирянській районній дитячій бібліотеці з учнями 1 – Б класу (вчитель Заришняк Галина Василівна ) відбулася розважальна вечірка,  присвячена дню Миколая.

Працівники бібліотеки ознайомили дітей з легендами та переказами, в яких розповідається про Миколая, історію його дитинства та життя.

Цікавою була зустріч дітей з Королевою Зимою, роль якої виконувала Кушнір Ліза, зворушливо звучала молитва до Миколая у виконанні Макар Насті, яка попросила здоров’я для рідних та миру на нашій землі.

Діти співали пісні про Святого Миколая та про зиму, читали  вірші,  відгадували  загадки, грали в цікаві ігри.

А ще учасники свята з радістю фотографувалися біля святкових декорацій та мали чудову нагоду переглянути книжки біля книжково-ілюстративної виставки “Зачарувала всіх Зима”, яка оформлена у бібліотеці на період новорічно-різдвяних свят.

ХАЙ КОЖНЕ ЗИМОВЕ СВЯТО ПРИНОСИТЬ ДІТЯМ РАДІСТЬ, ЗАДОВОЛЕННЯ, ПІЗНАННЯ НОВОГО. БАЖАЄМО УСІМ ЧИТАЧАМ ТА ЇХ РОДИНАМ ВЕСЕЛИХ СВЯТ, ЩАСТЯ, МИРУ І ЗДОРОВ’Я!