У Сокирянській райраді відбулись засідання постійних комісій

У середу, 21 вересня, депутати Сокирянської районної ради детально розглянули питання, які виноситимуться на пленарне засідання. Всього представлено на розгляд членів постійних комісій райради 21 проект рішення для попереднього обговорення, серед яких: продовження строку дії контрактів з директорами Сокирянського районного комунального проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро та Сокирянського комунального госпрозрахункового підприємства «Профдезінфекція»,  перетворення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Олексіївка та  створення опорного закладу на базі Романковецької гімназії ім. академіка К.Ф.Поповича.

Крім того депутати розглянули можливість  передачі в позичку Головному територіальному управлінню юстиції у Чернівецькій області окремого нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл і міста району, затвердили грошову оцінку ряду земельних ділянок, що надається в оренду для ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів.

Також на черговому засіданні сесії Сокирянської районної ради планується реорганізація комунального підприємства «Автогосподарство Сокирянської районної ради» шляхом перетворення у КП «Сокирянська дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад району».

Окремо під час засідань постійних комісій депутати проаналізували виконання районного бюджету за 3 і 6 місяців нинішнього року, внесли зміни до кошторису району та розглянули питання оптимізації ліжкового фонду комунальної установи «Сокирянська центральна районна лікарні».

Сесія районної ради відбудеться 28 вересня 2016 року.