У Сокирянській виправній колонії провели виїзну нараду

27 грудня 2017 року на базі державної установи «Сокирянська виправна колонія (№ 67)» проведено виїзну нараду з керівниками установ Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами діяльності підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів за одинадцять місяців 2017 року.

Під час проведення заходу здійснено обхід житлової зони установи, ознайомлення з умовами відбування покарання у відділеннях соціально-виховної та психологічної роботи та функціонування комунально-побутових об’єктів, а також проведено ознайомлення із виробничими потужностями (відвідування гірничої дільниці № 1 по видобутку вапнякової продукції) державного підприємства «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби (№ 67)».

Після відвідування зони, що охороняється, в актовому залі установи проведено нараду, із заслуховуванням керівників установ та підбиттям підсумків роботи слідчих ізоляторів та установ виконання покарань за одинадцять місяців 2017 року. Обговорено проблемні питання оперативно-службової діяльності установ виконання покарань та визначено пріоритетні завдання на наступний період.