У Сокирянській виправній колонії відбулися навчально-методичні збори з інтендантсько-господарського та комунально-побутового забезпечення

19 червня 2014 року у Сокирянській колонії відбулися навчально-методичні збори заступників начальників установ виконання покарань Чернівецької області із інтендантсько-господарського та комунально-побутового забезпечення. Метою проведення заходу є покращення побутових умов кімнат короткострокових та тривалих побачень Чернівецького СІЗО та Сокирянської виправної колонії.

У зборах взяли участь: старший інспектор з ресурсного забезпечення відділу ДПтС України в Чернівецькій області лейтенант внутрішньої служби Ігор Щасливий, заступник начальника Чернівецького слідчого ізолятора з інтендантського та комунально-побутового забезпечення майор внутрішньої служби Микола Прищепа та заступник начальника Сокирянської виправної колонії № 67 з інтендантського та комунально-побутового забезпечення майор внутрішньої служби Віталій Танас.

Впродовж дня присутні відвідали ряд комунально-побутових об’єктів, зокрема, складські приміщення, їдальню, крамницю та котельню установи. Окрім того, учасники зборів оглянули кімнату тривалих та короткострокових побачень для засуджених. Працівники мали змогу обмінятися позитивним досвідом щодо удосконалення та покращення побутових умов задля створення максимально комфортних умов особам, які перебувають як на короткострокових, так і на тривалих побаченнях.

Наприкінці робочого дня відбулася нарада, на якій підбили підсумки роботи відділів інтендантського та комунально-побутового забезпечення установ виконання покарань Чернівецької області та визначили подальші пріоритетні напрямки діяльності.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

79 + = 89