У Сокирянській виправній колонії відзначили 10-у річницю створення навчального центру

1 квітня 2014 року з нагоди 10-ї річниці створення та  функціонування навчального центру № 67 при установі, очільник Сокирянської виправної колонії підполковник внутрішньої служби  Геннадій Мартинюк на загальних зборах персоналу привітав колектив навчального центру з ювілеєм та вручив відповідні відзнаки найсумліннішим працівникам.

 

«Хочеться Вам подякувати за індивідуальний підхід до кожного, компетентність, відповідальність і доброзичливість. Ви розумні та талановиті. Я ціную все, що Ви робите, і  висловлюю свою вдячність, кажучи величезне людське «Дякую»  за творче ставлення до роботи, ентузіазм, відкритість, доброзичливість та терпіння у вашій нелегкій, але такій важливій  для всіх нас справі», – наголосив начальник установи Геннадій Мартинюк.

 

Всього, за час роботи навчального центру було підготовлено та випущено більше 1850 спеціалістів з отриманням свідоцтв державного зразка за такими робітничими спеціальностями, як: машиніст каменерізальних машин, газоелектрозварник, оператор котельні, машиніст крана, токар, верстатник деревообробних верстатів, взуттьовик з ремонту взуття, пекар, столяр будівельний, муляр, кухар, штукатур, маляр.

 

Діяльність персоналу навчального центру не обмежується лише наданням освітніх послуг. Педагогічний колектив навчального центру залучається до позакласної роботи і надає допомогу персоналу установи у проведенні різних виховних та культурно-масових заходів серед засуджених.

 

За десять років  функціонування навчального центру при установі співробітники даного закладу стали частиною і всього колективу Сокирянської виправної колонії.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 2 =