У Сокирянському вищому професійному училищі представили нового керівника

Керуючись статтею 6 Закону України « Про місцеві державні адміністрації», очільниками Чернівецької ОДА було прийнято рішення, покласти виконання обов’язків директора Сокирянського вищого професійного училища на Бужака Івана Миколайовича, заступника директора з навчально- виробничої роботи з 28.07.2020 р. на період до призначення керівника закладу в установленому законом порядку. Про це йдеться на фейсбук сторінці навчального закладу.

Вчора колективу Сокирянського ВПУ представили нового керівника освітнього закладу голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк та голова районної ради Василь Козак.

Слід зазначити, що присутні були попереджені про необхідність дотримання санітарних вимог в умовах карантину, а захід відбувся з обмеженою кількістю учасників.

Зачитавши наказ Департаменту освіти Чернівецької ОДА про призначення, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк побажала Івану Миколайовичу вдалого старту та закликала педагогів до плідної співпраці. Зокрема, Ірина Валеріївна наголосила на потужностях, які можна використати на розвиток закладу професійної освіти, залучаючи сучасні освітні проєкти, стартапи та гранти.

Голова районної ради Василь Козак  підкреслив переваги професійної освіти, акцентуючи на затребуваності професій в реальних умовах часу та можливості залучення вже підготовлених кваліфікованих кадрів на благо Сокирянщини.

У  свою чергу, Іван Бужак  зауважив, що докладе максимум зусиль, аби підвищити статус Сокирянського училища, але для виконання амбітних цілей необхідні спільні зусилля та підтримка колективу.

Відтак, після представлення, Іван Миколайович провів свою першу інструктивно – методичну нараду, під час якої конструктивно обговорено основні завдання та пріоритети роботи перед новим навчальним роком.