У Вашківцях односельчанка викрала медикаменти у онкохворої
87c119e087ae3f8fa507945af5466fbc

12 лютого жителька села Вашківці, 1959 року народження, повідомила правоохоронців, що з рейсового автобуса поцупили  посилку з ліками.

Виїздом на місце події співробітники Сокирянського відділення поліції встановили, що   допомагаючи,  на лікування онкохворої жительки села Вашківці, 1980 року народження, односельчани зібрали грошові кошти, на які придбали для неї ліки. Посилку з медикаментами у Сокирянському відділенні  “Нова Пошта ” отримав син заявниці, після чого приніс її  до маршрутного автобуса сполученням Сокиряни – Вашківці, яким планував їхати додому, а потім пішов у своїх справах. Однак, спізнився до відправлення громадського транспорту, відповідно залишивши пакунок з медикаментами всередині транспортного засобу  без будь-якого нагляду.

В подальшому вказане поштове відправлення з медикаментами, яке перебувало в сумці всередині зазначеного автобуса, скориставшись  відсутністю власника та неуважністю інших пасажирів, таємно, шляхом вільного доступу, викрала вашківчанка, чим спричинила матеріальну шкоду на суму 2375 грн. Речові докази вилучено, міра запобіжного заходу не обиралася.