У Василівській школі весело та цікаво провели Олімпійський тиждень (ФОТО)

Новий навчальний рік стартував для дітвори загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Василівка весело та цікаво. А розпочався він з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.  

Учні нашої школи святкували цей тиждень особливо. Адже в рамках його  проведення було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Активно пройшли товариські зустрічі з міні-футболу між учнями 9 – 11-го класів (головні тренери – Зелений В.А. та Ломанчук І.Г., вчителі фізичної культури).

9 вересня о 09.15 на шкільному подвір’ї відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня, тут були присутні адміністрація, вчителі фізичної культури та класні керівники. Вчителі фізкультури та класні керівники провели єдиний урок на тему: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення нації».

10 вересня відбулися інформаційні хвилинки   «Ігри, що підкорили світ» з учнями 1-11 класів.

11 вересня учні 1-11 класів  взяли участь в оздоровчому бігу. Кожного дня для всіх учнів та педагогів  проводилася ранкова зарядка «Рух заради здоровꞌя».

12 вересня для учнів 1-4 класів відбулися змагання «Веселі спортивні розваги». Педагогом-організатором та класними керівниками було організовано конкурс малюнків на асфальті «Фізкультуру люблять всі: і дорослі і малі» для учнів 1-9 класів.

13.09.2019 року вчителі фізкультури та класні керівники провели спільний з батьками виховний захід «Я і мама любим спорт» для 1-4 класів.     Також цього ж дня педагоги та учні школи прийняли активну участь у велопробіг вулицями села «Моє село –  найкраще в світі».

16.09.2019 року відбулося урочисте закриття Олімпійського тижня і нагородження переможців змагань. Яскраво та масово проведено спортивно-танцювальний флешмоб для учнів 1-4 класів, який продемонстрували учні 10 класу.

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні діти.

Ці змагання проведено на високому  професійному  рівні завдячуючи тому, що наша школа забезпечена різноманітним спортивним інвентарем, який  подарував колишній випускник, наш постійний спонсор Серотюк Богдан  Васильович. Дякуємо небайдужим людям.

Бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури тільки перемог – як на спортивних майданчиках школи, так і за їхні межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!

Педагог-організатор

Злощинська Н.П.