У вмілих рученятах талановитих дітей Сокирянщини знову розквітла писанка

Вся християнська родина готується до великого свята Пасхи. Напередодні світлого свята учні з 19 навчальних закладів Сокирянщини та вихованці районного центру творчості дітей та юнацтва підготували виставку пасхальних композицій – святкові кошики, вишиті рушники, писанки, крашанки, паски, виготовлені в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

Так в районному центрі творчості відбувся ІІ етап фестивалю «Розквітай, писанко!» в номінаціях «Писанкове дерево» та «Великодній рушник». Фестиваль-конкурс відкрила Тарасова Ірина Прокопівна, заступник голови РДА. З вітальним словом звернулися до присутніх начальник ВОМС РДА Рябко Г.І. та голова РК профспілки Полонка А.В., які подякували всім учасникам за підготовку та разом із членами журі визначили переможців районного конкурсу «Розквітай, писанко!». В рамках фестивалю, вихованцями гуртків проведено майстер-класи з розпису писанки восковою технікою (гурток «Чарівний пензлик») та розпису предметів інтер’єру на пасхальну тематику ( дизайн-студія «Фантазія»), з виготовлення птаха-оберегу (гурток «Мода і стиль»). Писанкове дерево, виставка пасхальних композицій, святковий зал, дитячі усмішки та творчі номери вся ця атмосфера наповнювала серця радістю.

По завершенню свята батьки та вихованці центру творчості подякували районні владі за підтримку обдарованих дітей, гарні умови навчання та можливість творити та розвиватися.