У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Михалкове урочисто відбулося традиційне свято останнього дзвоника

Серця вперше торкнулась тривога,

хоч співає воно, як дитя,

 нині стелиться всім їм дорога

 із дитинства в доросле життя.

Перегортаючи календар, день за днем, школярі з хвилюванням чекають цього дня. Закінчення навчання у школі, випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. Завтра перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях.

30 травня 2014р. у  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів с. Михалкове урочисто відбулося традиційне свято останнього дзвоника. Привітати своїх випускників із закінченням школи та провести у доросле життя зібралося керівництво, педагогічний колектив, чимало батьків, а також Олійник Тетяна Василівна, секретар сільської ради. З вітальним словом та підсумками роботи закладу за 2013/2014 н.р. виступила  директор школи  Бужак  С.М. Від імені  батьків виступила  Падеріна  Н.О., мати випускниці.

Всі присутні були приємно вражені від емоційних, цікавих виступів одинадцятикласників, першокласників. Панувала святкова, піднесена атмосфера від великої кількості вручених учням  грамот, дипломів. Відчувався високий патріотизм і любов до України під час внесення Державного Прапора України і виконання Державного Гімну України всіма присутніми.

Свято пройшло у теплій щирій обстановці, з ліричними та жартівливими танцями, щемливим прощанням із рідними учителями,  , добрими спогадами та безтурботними днями.

А  31 травня, незважаючи на невблаганний дощ, сільський будинок культури був переповнений вщерть. Адже тут відбулося вручення атестатів про повну загальну середню освіту 15 випускникам  , 4 з яких – золоті  медалісти, 1- срібний.        Активним  у житті сільської громади випускникам грамоти вручив новообраний сільський голова  Кумань  Л.В.

Випускний вечір належить до тих свят, які відбуваються один раз в житті. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. За роки навчання всі подорослішали. І ось нарешті прийшов той довгожданий день про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Всі випускники дивляться на все що довкола відбувається вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчиська та дівчата, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже люди, що сповна відбулися, котрі готові розвиватися і зростати по життю.  Юнаки й дівчата, які цього дня отримали атестати, були щасливими, їх переповнювали емоції. Усі промови зводилися до побажань молодим людям отримати від Бога довгу й щасливу долю.

Нехай ці побажання для них збудуться!

Всі були зачаровані не лише красою наших цьогорічних випускників, а й були приємно подивовані тією, направду, дружньою й святковою атмосферою, яку на шкільному святі разом творили наші діти й їхні батьки.

Свято проходило у формі морської подорожі по  островах шкільного життя. Гарно доповнювали сценарій зовнішній вигляд ведучих, оформлення сцени.   Це було вражаюче свято.
Чудовий настрій і піднесення панували після всіх виступів. А до мікрофону підходили не лише вчителі та батьки, але й самі випускники, школярі з інших класів. Вони демонстрували сценки зі шкільного життя, співали, декламували вірші,танцювали. Хвилю оплесків викликали пісні у виконанні  Бабюка Станіслава, вчителів  Вишиваної Т.В. та Хрептієвської  Т.В., спільна пісня батьків та доньок .

  1. Гість коментує:

    Безліч помилок, шановні журналісти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 40 = 50