У ЗДО № 2 м. Сокиряни відзначено День українського козацтва та День захисників і захисниць України

День захисника і захисниць України – свято, що започатковано з 2014 року, святкується щорічно 14 жовтня, водночас з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Напередодні свята усі працівники взяли участь у акції на підтримку захисників, які перебувають на сході України «Захиснику, тебе підтримує народ України!»

13 жовтня у закладі дошкільної освіти № 2 «Барвінок» м. Сокиряни відзначили День українського козацтва та День захисників України.

«Барвінок» – це заклад, де завжди шанують звичаї, тут традиційно проводяться національні українські свята.

Діти старшої групи (вихователі Серебрянська Н.Г., Стецюк Н.В.) відвідали краєзнавчий музей міста, де із задоволенням слухали легенди про історичне минуле нашого краю, ознайомились з самобутнім одягом козаків. Діти дізнались про те, що зброєю козаків крім шаблі були і прості коса та серп, з якими вони сміливо кидалися в бій з ворогом.

З дітьми середніх груп проведена розвага «Козацькому роду нема переводу», де вони показали свою силу та спритність у різних естафетах.

А найменші діти із задоволенням переглянули мультфільми про козаків. Щоб кожний дошколярик став відбірним зернятком і виріс гармонійною особистістю схожою на дозрілий колос, потрібно створити для цього всі умови в сім’ї та в закладі дошкільної освіти, посіяти у душу вихованців зернятка пам’яті народності та духовності, здоров’я та працелюбності, культури та краси. Проростуть ці паростки добра – і виросте колосисте поле життя, наснаги, мудрості і самоповаги майбутньої надії держави.