Учениця Михалківського НВК гордиться перемогою у Всеукраїнському турнірі

Сьогодні одним із пріоритетних напрямів навчання біології в сучасній школі є вдосконалення екологічної освіти й виховання, формування природознавчої  культури школярів.

Фундамент екологічної культури закладається в дитинстві, де першочергова роль належить сім’ї. Проте особливе місце у формуванні екологічного світогляду, екологічної культури, свідомості відводиться саме загальноосвітній школі в зв’язку з тим, що екологічна освіта і виховання тут реалізуються безперервно й послідовно, комплексно на міжпредметній основі. Тому ефективним засобом формування  природоохоронної  культури є екологізація шкільної освіти, яка передбачає включення екологічних аспектів, які пов’язані з основним матеріалом, до складу практично всіх навчальних дисциплін. Пріоритетом загальної середньої екологічної освіти й виховання є особистісна орієнтація, що передбачає створення таких умов, за яких природа стає особистісною цінністю для кожного школяра. Цьому всіляко сприяють і різноманітні конкурси екологічного спрямування, масові заходи еколого-натуралістичного характеру.

До таких випробувань активно долучаються і школярі  Михалківського НВК.   Хрептієвська Валерія, учениця 11 класу, учасниця ІІ етапу учнівських олімпіад з екології (1місце), турніру юних біологів, переможець районного конгресу «Живи,  Земле», володарка ІІ місця в обласному конгресі «Живи, Земле»,   минулого тижня  на запрошення  Національного еколого-натуралістичного центру побувала в Києві, де  проходив ХVІ   Всеукраїнський турнір юних зоологів. Валерія представляла роботу з екології «Вивчення біологічних особливостей гніздування білого лелеки» . Учениця  виборола переможне І місце, як нагороду отримавши  диплом та путівку в «Молоду гвардію». Це заслужене досягнення  наполегливої,  інтелектуально підкованої  школярки. А  допомагає їй долати сходинки до перемоги  керівник –  учителька  біології   Михалківського НВК  Гапчук Людмила Михайлівна, творча, фахова  наставниця   юних дослідників, небайдужа до природи  людина.  Людмила  Михайлівна  завжди стоїть на рівні з сучасним ходом навчання та  виховання. ЇЇ вихованці щороку здобувають призові місця в обласних предметних олімпіадах з біології та екології.

Щиро вітаємо  обох з перемогою та бажаємо нових  творчих здобутків!