Учні Сокирянської школи №1 професійно займаються журналістикою
Школа журналіст

Поступово набирає популярності інформаційний канал юних сокирянців у мережі «Ютюб» – «Teen Screen». На цьому ресурсі школярі розміщують інформаційні відеосюжети з життя рідного навчального закладу, які самі ж планують та виготовляють. Працюють  захоплено і творчо, роблять все зі знанням справи. Їх дійсно хвилює все довкола, мають добрі наміри змінювати світ на краще і самостійно більше вдосконалюватись і розвиватись.

Як розповіла вчитель англійської мови Людмила Боштан, наразі  в журналістському клубі займються близько 20 талановитих, креативних та енергійних діток. Самі вони підбирають теми для новин, самі визначають персонажів та монтують сюжети, а вже згодом розповсюджують. В основному це учні 8-Б, 9-А, 7-А та 11 класів.

Започаткували роботу  юні журналісти  ще влітку в пришкільному мовному таборі «Sunflower», де спільно з волонтером Корпусу Миру Олександрою Дікрейн, працювали над отриманням гранту, який присвячений темі «Майбутні лідери журналістики».

Для того, щоб зрозуміти, як створюються новини, учні Сокирянської школи №1  побували у творчих кабінетах місцевої радіостанції «Сок FM», де отримали корисний журналістський досвід. Відтак у вільний позашкільний час з задоволенням творять інформаційні випуски та мріють стати професійними журналістами.

Також Людмила Іванівна повідомила, що, крім відеоблога, юні журналісти створили свою сторінку в соціальній мережі «Фесбук» «Сокирянська середня школа» та Інтернет-блог «Клуб журналістики», де розміщається електронна версія шкільної газети. Незабаром юні журналісти планують налагодити друк шкільного часопису.

Цікаве і корисне захоплення учнів Сокирянської середньої школи №1 не лише існує, а й розвивається. Приємно, що викладачі навчального закладу всіляко підтримують починання своїх вихованців.

Тож ми розміщуємо останні відеосюжети юних сокирянських журналістів. Побажаймо нових досягнень творчим школярам!