Учні Сокирянської ЗОШ №1 з користю провели канікули

Природа – одна з найкращих книг, написаних особливою мовою. Цю мову треба вивчати. Відмінне спілкування з природою в горах Карпатах обрали учні 8-Б класу Сокирянської ЗОШ. Ця подорож наповнила життя дітей позитивом. Чисте повітря, друзі, сміх – все це відрізняється від буденного життя у місті. Учні мали змогу насолодитися карпатськими краєвидами і відкрити для себе щось досі невідоме. Адже Карпати – це відпочинок для тих, хто любить долати труднощі та дику природу. Перед учнями відкрився справжній рай: дрімучі ліси, височезні дерева, став, рештки прадавньої кори на дрімучих стовбурах, м’які килими моху, розсипи кам’яних брил над вершинами, просторі полонини та безсоромно  скупчені на видних місцях гриби, які весь час потрапляли під ноги.

Приємним спогадом відклалася у пам’яті прогулянка до водоспаду Гук, де найхолодніша і , мабуть, найсмачніша вода.  Та все ж таки перлиною поїздки став похід на Говерлу. Ніхто не вірив у свої сили, але бажання підкорити вершину, як у кінофільмі, брало верх. Змучені, захекані, але щасливі: вони це зробили! Емоції, які переповнювали дітей, неможливо передати. Таке буває тільки раз у житті. Перший справжній похід! Перші пригоди! Це згуртовує дітей, виховує командний дух.

Батьки 8-Б класу щиро дякують класному керівнику Слушняк Оксані Вікторівні за організацію змістовного та корисного відпочинку їх дітей.