Учні та педагоги Василівської ЗОШ допомогли словом та ділом людям мудрого віку

В рамках акції «Відповідальність починається з мене» в загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів с. Василівка з 27 вересня по 6 жовтня 2017 року провели заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку.

Для старшокласників цікавими та пізнавальними стали класні виховні години на тему: «Сивина на скронях – мудрість у очах». Із учнями середньої шкільної ланки розмовляли на тему: «Поважаймо старість словом і ділом».

Також школярі та педагоги приєдналися до щорічної акції «Турбота». Класні керівники разом зі своїми вихованцями особисто привітати вчителя-ветерана – Гнатчука Афанасія Васильовича та людей похилого віку із сіл Василівка та Розкопинці – Колєснік Марію, Миронюк Катерину, Головату Катерину.

Школярики початкових класів взяли активну участь у виставці малюнків на тему: «Мої дідусь та бабуся». П’ятикласники та шестикласники  влаштували виставку, де представили роботи – обереги на щастя для дідусів та бабусь, виготовлені власними руками.

Учні 5-11 класів, їх класні керівники (Мошак Н.М., Мельничук К.В., Зелена Н.Д., Мельник О.Д., Кримняк Р.П., Мошак Л.М.) та педагог-організатор (Злощинська Н.П.) під час акції «Турбота» проявили ініціативу та допомогти літнім людям в господарських справах: приносили воду від криниці в дім для потреб, громадили листя, підмітали подвір’я, збирали урожай яблук, а також придбали для стареньких невеличкі продуктові набори.

Вихованці та педагогічний колектив школи від усього серця бажають всім людям добра і щастя, міцного здоров’я, радості, довголіття, миру та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди, по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Зі святом Вас, поважні люди мудрого віку!!!