Укргідроенерго й надалі інвестуватиме в розвиток соціальної інфраструктури Сокирянщини
MJ5UIIcW6nDn7fMNIUoP.r695x430

Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Сирота, підбиваючи підсумки 2017 року.

За його словами зараз тривають роботи з будівництва та оздоблення лікарні у м. Сокиряни Чернівецької області, продовжується будівництво районного будинку культури в Сокирянському районі. Інформує “Погляд”.

Крім вищезазначених проектів, «Укргідроенерго» взяла на себе фінансування ремонту будівлі дошкільного навчального закладу в Білоусовці та вкладає кошти в будівництво та реконструкцію споруд і мережі водопостачання та водовідведення в м. Новодністровськ Чернівецької області.

Широкого розголосу в ЗМІ набули ініціативи компанії по створенню комфортного середовища для мешканців Новодністровська. Нещодавно в місті з’явилася лавка із вмонтованим сонячними панелями.

Такий модуль здатен виробляти до 200 Вт енергії за годину, що цілком достатньо для того, щоби впродовж доби зарядити до 30 смартфонів. В «Укргідроенерго» заявили, що незабаром такі лавки з’являться і в інших містах, де розташовані гідроелектростанції.

– Ми завжди відповідально ставились до виконання своїх інвестиційних обов’язків. Для нас вкрай важливо створювати усі умови для соціально-економічного розвитку усієї України, та тих регіонів, де функціонують наші гідроспоруди зокрема, – додав Ігор Сирота.