Управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведе нарахування житлових субсидії в найкоротші терміни
субсидии

Стан призначення житлових субсидій населенню району на зимовий період 2017-2018 роки розглянуто на нараді при першому заступнику голови районної державної адміністрації Андрію Маркевичу.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації від початку опалювального сезону 2017 року опрацьовано та здійснено нарахування по 7723 справах, з них: для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 6211 та придбання твердого палива – 1512, що становить 95% від загальної кількості.

Як запевнила керівник галузевого управління провести нарахування житлових субсидій на зимовий період 2017 – 2018 років всім заявникам фахівці планують в першій декаді листопада. Вона нагадала, що працівники управління соціального захисту населення працюють без обідньої перерви та вихідних аби забезпечити виконання завдань в повному обсязі.

Разом з тим, існує деяка заборгованість щодо виплати коштів населенню на придбання твердого палива через недофінансування з державного бюджету.

Підсумовуючи нараду Андрій Миколайович зауважив, що нині ситуація налагоджена, особові справи впорядковані, однак необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо сум нарахованих  субсидій. Адже  з зміненим порядком призначення не всі заявники отримають в поточному році житлові субсидії.