Управління соціального захисту населення Сокирянської РДА – в числі перших серед районів області
1479583050_e2fb1f4989b012532b006d34d4820bd8

Днями відбулася  нарада Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації стосовно призначення житлових субсидій. В ході зустрічі директор обласного відомства Віталій Савкін зазначив, що в питаннях призначення субсидій населенню, а також інших видів соціальних допомог, управління соціального захисту населення Сокирянського району перебуває на першому місці.

Окрім того зауважили, що з 1 січня 2019 року стартував I етап отримання субсидій в грошові формі, тобто монетизація субсидій. Першими гроші на оплату субсидій отримують ті люди, хто подав документи в січні місяці 2019 року. На кожного одержувача субсидій, після обробки заяви на монетизацію, буде автоматично відкрито персональний рахунок в «Ощадбанку», на якому відображатимуться житлові субсидії в грошовій формі. Тобто, управління соціального захисту населення призначає субсидію на основі поданих документів, а «Ощадбанк» створює облікові записи одержувачів житлових субсидій та здійснює перерахування коштів на рахунки підприємств – надавачів житлово-комунальних послуг.

Як наголосив директор Департаменту соціального захисту Чернівецької обласної державної адміністрації, Сокирянський район, в числі перших – вже сформував відповідні реєстри за програмним комплексом і запрацював за новою технологією.

Пише сайт Сокирянської РДА.