Урочисті заходи з нагоди 13-ї річниці від дня утворення кримінально-виконавчої інспекції

21 листопада 2014 року в актовій зали Чернівецького слідчого ізолятора працівники кримінально-виконавчої інспекції Буковини відзначили своє професійне свято.

В урочистій атмосфері начальник відділу ДПтС України в Чернівецкьій області полковник внутрішньої служби Микола Онофрейчук привітав особовий склад КВІ області зі святом. Окрім того, за сумлінну працю  окремі працівники отримали памятні подяки, наручні годинники  та чергові спеціальні звання.

«Шановні колеги, з нагоди відзначення 13-ї річниці від дня утворення КВІ хочу побажати Вам успіхів у вирішенні складних службових завдань, високої моральності і державницької мудрості, громадянської відповідальності, натхнення у подальшій праці, міцного здоров’я, щастя та  карєрного росту», – зазначив начальник пенітенціарної служби області Микола Онофрейчук.

До привітань також приєднався заступник начальника відділу ДПтСУ в Чернівецкьій області Богдан Громик, начальник Чернівецького СІЗО Петро Лисак та ветеран пенітенціарної служби області Олег Іванов.

 

Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 58 = 68