Урочистості на Дністровській ГАЕС подарували святковий настрій і приємні миті

Про основні здобутки колективу йшлося у промові директора Василя Йосиповича Суботи, котрий подякував усім за сумлінну та наполегливу працю, побажавши колегам, станції та компанії ПрАТ «Укргідроенерго» в цілому нових здобутків та енергетичної стабільності в ім‘я процвітання та безпеки України.

Церемонію нагородження згідно зі святковим наказом провела начальник відділу кадрів Вікторія Миколаївна Івашко. Зокрема нагрудний знак «Почесний працівник “Укргідроенерго”» отримав начальник гідроцеху Сергій Миколайович Фігурський.

Ветеранів галузі, запрошених колег-пенсіонерів привітав голова ГО, заступник директора Василь Андрійович Дейнеко, подякувавши за їхній досвід і вагомий внесок у зміцнення іміджу Дністровської ГАЕС.

Щирими були і поздоровлення голови профспілкового комітету філії Людмили Петрівни Маниляк, котра подякувала колегам за активну спортивну та творчу діяльність, яку завжди підтримує профком, а також повідомила, що компанія і надалі продовжує усіляко сприяти активному відпочинку, туризму, турботі про здоров‘я працівників.

Сердечно привітав колектив Дністровська ГАЕС і Василівський сільський голова Анатолій Васильович Зелений, подякувавши адміністрації за розуміння та допомогу у вирішенні питань, пов‘язаних із життям мешканців сіл Василівка та Розкопинці. Також очільник місцевого самоврядування вручив подяки за рішенням виконавчого комітету керівництву та працівникам філії.

А на завершення урочистостей фахівець зі зв‘язків з громадськістю Інна Гончар оголосила результати фестивалю «Генеруємо енергію майбутнього» на філії, за результатами якого кожен учасник отримав премію від профспілки, а також озвучила рішення комісії цього конкурсу по компанії в цілому. Найкращим втіленням гасла «Енергія води — формула успіху» визнано діючу модель гідроагрегату Дністровської ГАЕС «Марічка», спільно виготовлену машинним цехом на чолі з Юрієм Володимировичем Хаяном, котрі і стали володарями гран-прі на філії, а від компаніі отримали туристичну путівку по Україні. Прикметно, що напередодні на святкуванні у компанії Ю. В. Хаян був відзначений Почесним знаком «Свята Варвара» від федерації роботодавців паливно -енергетичного комплексу України.

Приємно, що на запрошення оргкомітету на урочистостях побували і діти працівників — учасники цього конкурсу, яких від профспілки привітала голова Людмила Петрівна Маниляк.

Приємні миті, святковий настрій напередодні професійного свята — Дня енергетика і нові здобутки попреду!

Інна ГОНЧАР