Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, як завжди, творчо, яскраво звучали для колективу Сокирянської ЦРЛ

За доброю традицією зі святом 8 Березня приходить весна. І в цьому є певна закономірність. Бо жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті, – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме тому, напередодні 8 Березня в приміщенні конференц-залу районної поліклініки відбулися  урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня. Представниць прекрасної статі привітали зі святом виконуюча обов’язків директора КНП «Сокирянська райлікарня» Присакар Тетяна Еммануїлівна, голова профкому Беженар Юлія Анатоліївна (ведуча свята).

Тетяна Еммануїлівна висловила вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажала міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє. А також нагородила жіночі колективи структурних підрозділів лікарні квітами та святковими листівками.

На святі була представлена виставка вишитих робіт жінок-медиків. У виставці взяли участь 30 учасниць, які були нагороджені символічною медаллю «Золоті руки майстрині 2019» та вручені подяки .

Святкову програму продовжили діти 1-го та 4-го класів Сокирянської гімназії. Для присутніх в залі звучали музичні вітання від сестри медичної Ткачук Кристини, Шеремети Дениса та Вережан Олесі.

Колеги щиро вдячні Надії Василівні Бабин за творчість та цікаву організацію свята, виставки, настрій урочистий і натхнення. Хай і у вашій душі, Надіє Василівно, звучить весняна мелодія Жіночності і Любові.