Уродженець Новодністровська – срібний призер чемпіонату України
news-38902-ukr-iq93TpkyNPw-768x431

Впродовж 12 – 16 вересня у Львові відбувся чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. У результаті командної боротьби переможцями стали важкоатлети Харківської області із сумою 1427,5 очок. Жоден з представників Чернівецької області не зумів вибороти нагороди першості. Однак, уродженець м.Новодністровськ, який виступав за команду Запорізької області, у особистому заліку посів друге місце у ваговій категорії до 55 кілограмів.

Дмитро Вороновський виконав вправи «ривок штанги» з вагою  106 кг та «поштовх» – 125 кг.   Відтак, піднявши у підсумку 231 кг, поступився лише чотирма кілограмами переможцю у даній дисципліні,  представнику  Харківщини. За результатами змагань Дмитро Вороновський потрапив до складу національної збірної України з важкої атлетики та представлятиме нашу державу  на  чемпіонаті Європи, який відбудеться в Польщі в листопаді нинішнього року.