Урок мужності та любові до рідної землі отримали у свято учні Сокирянської школи №1

Цікавою, захоплюючою подорожжю став урок «Захист Вітчизни» для учнів 10 класу Сокирянської школи № 1.

З нагоди прекрасного свята – Дня захисника Вітчизни, школярі разом із своїм керівником Олександром Гелярійовичем Вулковським завітали на заставу Сокирянського відділу прикордонного загону. Символічно, що саме із рук керівництва застави та учасників АТО Романа Короташа та Костянтина Шеремети юнаки отримали форму для проведення занять із курсу «Захист Вітчизни».

Особливо цікавим для юних захисників став виступ майора Цигановського Михайла Вікторовича. Адже він ознайомив юнаків із основними завданнями, що стоять перед особовим складом підрозділу, який охороняє кордон. Захоплюючою стала також демонстрація бойової автомобільної техніки та техніки забезпечення тилу.

Прикордонники провели учням цікаву екскурсію, завдяки якій молодь мала змогу ознайомитися з побутом військовослужбовців та навчанням. Особливу увагу майор Цигановський приділив питанню забезпеченості прикордонного загону зброєю. Представив на огляд юнаків справжню бойову рушницю.

Наступним етапом захоплюючої подорожі майбутніх захисників Вітчизни став Буковинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою у Новодністровську. Там учні спостерігали за посвятою у ліцеїсти. Це дало змогу відчути ту особливу атмосферу, яка панує у житті майбутніх військових.

Учні Сокирянської школи мали нагоду поспілкуватися із запрошеними на посвяту депутатом Верховної Ради та заступником голови обласної державної адміністрації.

До рідної школи учні привезли масу позитивних емоції та цікавих історій. Тому на урочистій лінійці з нагоди Дня захисника Вітчизни було представлено відео- та фотозвіт заходів, в яких пощастило взяти участь десятикласникам.

Вирішивши наслідувати старших друзів із Буковинського ліцею, учні 10 класу Сокирянської школи № 1 урочисто склали свою присягу – обітницю сумлінно навчатися курсу «Захист Вітчизни» та готуватися до майбутньої служби у Збройних Силах України.

Такий от неймовірний день прожили учні Сокирянської школи. За що велика вдячність військовому керівнику – Олександру Гелярійовичу Вулковському. Цей день став справжнім повчальним уроком, який ніс у собі засади мужності, сили, сумління, патріотичності та любові до рідної землі!