Усі мерщій на велоквест “Чи знаєш ти своє місто”!
велоквест

Якщо Ви вмієте їздити на велосипеді, любите розв’язувати завдання, хочете дізнатись більше про своє місто, познайомитись і поспілкуватись з новими людьми,  – пропонуємо Вам весело і цікаво провести час зі своїми друзями! 22 вересня,  в суботу,  в Сокирянах відбудеться велоквест «Чи знаєш  ти своє місто». Місце старту – центральний вхід  до міського стадіону (старт об  11:00).

Велоквест – це вид інтелектуально-спортивної командної гри, учасники якої пересуваються на велосипедах. Учасникам потрібно шукати на мапі зашифровані місця, вирішувати логічні завдання і знайомитись з містом з невідомої сторони.

До участі у квесті запрошуються учасники віком від 12 років, які володіють водінням велосипеда.  Як правило, команда повинна складатись з 3-5 чоловік незалежно від статі. У командах з учасниками віком до 14 років, обов’язковий учасник, якому виповнилось 18 років. Учасникам потрібно мати мобільний телефон з камерою, велосипед, письмовий дозвіл батьків для участі у квесті (дітям, яким не виповнилось 14 років).

Умови велоквесту.

  1. Команди (представник команди) з’являються на місці старту за одну годину (о 10:00) для підствердження участі, отримання стартового номера згідно жеребкування , перевірки технічного стану велосипедів і т.д.
  2. За 2 хвилини до старту учасники отримують план-схему з позначенням об’єктів на вулицях міста та у визначений час стартують. Порядок вибору об’єктів команди планують самостійно. Об’єкти, взалежності від віддаленості та складності, мають крім порядкового номеру та короткого історико-краєзнавчого опису бальну вартість (додоток 1).

Приклад

№ п/п Опис об’єкта Вартість (бали)
1. Споруда, будівництво якої розпочалося в 1904 році на кошти народної общини. 200
2. Могила мирних жителів розстріляних румунськими окупантами в 1941 році. 100

Таблицю буде додано до карти-схеми.

  1. Команда обирає об’єкт за власною схемою з метою відвідати якомога більше місцезнаходжень та набрати найбільшу суму балів за встановлений час (1год. 30хв.) За цей період команди повинні прибути на фініш. У разі перевищення часу кожна хвилина буде штрафуватись 10-ма від’ємними балами від суми балів визначених об’єктів.
  2. Про проходження маршруту команда звітує фотоматеріалом (селфі) з об’єктами, які на їхню думку відповідають опису в легенді та місцезнаходженню на місцевості. На фоні об’єкта повинна бути команда у повному складі. За відсутності бодай одного учасника, або не правильно знайденого об’єкту – бали зараховуватись не будуть.
  3. Визначення переможців. Перемагає команда, яка за встановлений час змогла відшукати найбільшу кількість об’ктів. При рівності результатів пріорітет буде надано команді, що спромоглась відмітити більш вартісні об’єкти.

Ваше завдання – пройти квест, розгадуючи загадки, при цьому бути з друзями і займатись спортом. Переможці отримають цінні подарунки.

Заявки на участь у квесті надсилати  на електронну адресу anna.rotar.a@gmail.com .  У заявці вказується назва і склад команди (ПІБ та вік кожного учасника, навчальний заклад, в якому навчається або місце працевлаштування).