Увага! Звернення голови райдержадміністрації Ірини Антонюк та голови районної ради Василя Козака до жителів Сокирянщини, що повернулися з – за кордону
unnamed

Шановні земляки! Звертаємося до вас проявити соціальну відповідальність. В Чернівецькій області підтверджений другий випадок захворювання на коронавірус, який відрізняється від першого тим, що захворіла людина, яка не подорожувала за кордон. Людина інфікувалася перебуваючи постійно вдома, захворіла через контакт із родичами, що повернулися з Італії.

Звертаємося  до жителів Сокирянського району, які впродовж минулих 3-4 тижнів провернулися з-за кордону:  подбайте про здоров’я свої близьких, здійсніть максимально можливі заходи із самоізоляції, проявіть соціальну відповідальність. Адже подорожуюча особа сама може бути носієм вірусу, але не мати симптомів і не захворіти, зате наразити на небезпеку родичів та знайомих при контактах.

Просимо без нагальної потреби не виходити в людні місця, при перших симптомах захворювання звернутися до сімейного лікаря по телефонону, або викликати «Швидку допомогу».

Давайте відповідально поставимося до рекомендацій медиків світу! Це вбереже Вас, вашу родину та всіх нас від можливого поширення небезпечного вірусу.