В.Козак: керівники Чернівецької ОДА саботують виготовлення генпланів населених пунктів Сокирянщини

Днями голова Сокирянської районної ради Василь Козак звернувся до Чернівецького окружного адміністративного суду  з позовом щодо визнання бездіяльності Чернівецької обласної державної адміністрації протиправною та з вимогою зобов’язати вчинити належні дії.

Як повідомлялось раніше, Сокирянська районна рада замовила у Державного підприємства «Український науково-дослідний інституту проектування міст «Дніпромісто» роботи з виготовлення генеральних планів населених пунктів Білоусівка, Василівка, Ломачинці, Ожеве, Розкопинці, Волошкове. Кошти на ці роботи було виділено обласною радою у березні нинішнього року, а відтак 3 млн. 9632 тис. грн. мали надійти до району у вигляді субвенції.

Все би добре, однак головним розпорядником коштів  визначено департамент фінансів Чернівецької ОДА. А от у обласній державній адміністрації, незважаючи на те, що Президент змінився, продовжують керувати представники старої влади, як на нашу думку,  «приручені,  або ж прикормлені» найзлішим ворогом Сокирянського району – Максимом Бурбаком. Останній  відкрито заявляв про недопустимість виділення коштів на розробку генпланів Сокирянщини, а відтак, напевне, намагається не допустити, або ж  хоч затягнути їх виділення, маніпулюючи посадовцями облдержадміністрації.

Відтак до цього часу, як повідомив голова Сокирянської районної ради Василь Козак, посадовцями Чернівецької ОДА  в порушення вимог чинного законодавства  свідомо блокується фінансування виготовлення генеральних планів.

Не бажаючи миритись зі свавіллям чиновників,  голова райради Василь Козак звернувся з позовом до Чернівецького окружного адміністративного суду, для визнання бездіяльності Чернівецької обласної державної адміністрації протиправною та з вимогою зобов’язати вчинити належні дії. Крім того,  на адресу начальника головного управління Національної поліції України в Чернівецькій області Анатолія Дмитрієва направлено скаргу,  в якій наведені всі ці факти.

Маємо надію, що Максиму Бурбаку не вдасться в черговий раз нашкодити Сокирянщині, а з часом взагалі ніхто не буде згадувати цього індивіда.