В обласному фестивалі – конкурсі «Розквітай, писанко» вихованка районного центру дитячої творчості та юнацтва Софія Цибульська посіла І місце

Днями в м. Чернівці на площі перед обласною державною адміністрацією відбувся ІІ фестиваль – конкурс «Розквітай, писанко!»серед закладів освіти Буковини. Конкурсна програма проходила в номінаціях: «Писанкове дерево», «Великодній рушник» та «Розпис традиційної писанки». Сокирянщину представляли дитячий та педагогічний колективи районного центру творчості дітей та юнацтва і відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Серед розмаїття писанкового дива таланти Сокирянщини знову вразили вимогливе журі. І за підсумками конкурсу «Розквітай, писанко!», в номінації «Великодній рушник» вихованка дизайн-студії «Фантазія» РЦТДЮ  Цибульська Софія посіла почесне І місце (керівник Жар А.В.)  та нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Разом із відзнаками  педагогічний колектив районного центру дитячої творчості та юнацтва отримав Сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

Вітаємо із перемогою. Нових вам творчих здобутків!