В селі Непоротове освятили місце під будівництво Храму

У четвер, 30 жовтня, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив освячення місця та Хреста в селі Непоротове, де буде збудовано храм на честь Єрусалимської ікони Божої Матері.

Для всіх мирян важливою подією став візит архієпископа Чернівецького і Буковинського Мелетія до Сокирянського благочиння для участі у звершенні чину освячення Хреста. У чині освячення архієпископу Чернівецькому і Буковинському  Мелетію співслужили Благочинний Сокирянського благочиння отець Нестор та священнослужителі населених пунктів району.

Думка заснувати в селі храм виникла давно, але її здійснення стало можливим,  коли тут побувала монахиня Галінія. Зважаючи на те, що в невеличкому селі немає храму, і люди змушені відвідувати богослужіння в сусідньому селі, вона запропонувала місцевим жителям за її сприяння звести церкву. Відтак, за підтримки органів місцевого самоврядування, небайдужих мешканців села розпочато будівництво фундаменту, а саму будівлю храму, вже збудовану за кошти матушки Галінії, буде перевезено та встановлено вже найближчим часом.

Отож, загальними зусиллями місцян та органів влади в с. Непоротове буде зводитися новий храм і сподіваємося, що ця Богоугодна справа буде зроблена якомога швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + = 13