В школах району введено ставки асистента вчителя з інклюзивного навчання
shutterstock_92401087

Про роботу закладів освіти району в новому навчальному році йшла мова під час наради заступника голови райдержадміністрації Ірини Тарасової з працівниками відділу освіти молоді та спорту.

Зокрема обговорено проблемні питання з підготовки шкіл до роботи в опалювальний сезон, організацію безкоштовного харчування дітей пільгової категорії, дітей, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Також говорили про роботу позашкільних закладів освіти, підвіз вихованців з різних населених пункті до районного центру творчості дітей та юнацтва для занять в гуртках.

Одним з питань наради було діяльність психолого-медико-педагогічної консультації, організація інклюзивного навчання в школах району. За наявною інформацією на сьогодні у Сокирянському районі проживає 62 дітей-інвалідів, інклюзивним навчанням охоплено 30 учнів, за індивідуальною формою (за станом здоров’я)  навчається 25. Для належної організації даного напрямку роботи в 7 школах району введено 7 ставок асистента вчителя з інклюзивного навчання.