В Сокирянському районі посилюють заходи укріплення державного кордону

У зв’язку з посиленням ескалації військового конфлікту на Сході, зростанням масштабів і поширення терористичної діяльності райдержадміністрацією вживається комплекс заходів щодо забезпечення  законності і правопорядку в населених пунктах, надійної охорони державного кордону, його облаштування, підвищення ефективності боротьби з проникненням в Україну невідомих осіб та  контрабандних товарів.

Відкриваючи чергову нараду із керівниками районних силових структур в.о. голови райдержадміністрації Богдан Банчук зазначив, що для належного виконання мобілізаційних завдань, дотримання безпеки на кордоні з Молдовою  вкрай важливо не допустити внутрішньої турбулентності, спільно працювати над запобіганням можливих провокацій та конфліктів серед суспільства.

За словами голови районної ради Василя Козака, з огляду на те, що Сокирянський район є прикордонним, і на його території розташовані стратегічні об’єкти, вкрай необхідно посилити заходи з недопущення та відвернення спроб протиправної діяльності, максимально укріпити лінію кордону сьогодні аби почувати себе в безпеці завтра. Зокрема, наголошено на недопущенні транспортування на територію України незаконних алкогольних та тютюнових виробів, спирту. Як зазначив Василь Козак: «сьогодні ми пропустимо незаконні товари, завтра це можуть бути терористи». Тому наразі основним завданням є активізація та співпраця всіх силових структур району в напрямку спільного захисту смуги державного кордону.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 3 =