В Сокирянському ВПУ з 3 по 7 листопада 2014 року проведено тиждень української мови

Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже завдяки написаному слову люди збагнули світ і своє місце в ньому.

Мова – основа культури нації, найбільший її скарб і відбирати її в людини чи народу – значить відбирати все минуле й сучасне.

З метою прищеплення любові до рідної мови, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями в Сокирянському ВПУ з 3 по 7 листопада 2014 року проведено тиждень української мови.

У рамках тижня проведена урочиста лінійка, присвячена відкриттю тижня української мови та оголошено план роботи.

4 листопада пройшов конкурс з української мови ім. П.Яцика, де учні І-ІІІ курсів змагались за звання кращого знавця української мови, старанно виконуючи завдання підвищеної складності.

Викладачем української мови і літератури Г.В. Глушко проведений відкритий урок з української мови в 39 групі на тему: «Система частин мови: спільне і відмінне в них. Складні випадки правопису різних частин мови». Цікавими й доречними були відповіді учнів на уроці, які потрапили у справжню казкову країну під назвою «Частини мови».

Як підсумок, проведене свято, приурочене Дню писемності на тему: «Рідна мова чиста, як роса», яке підготувала викладач української мови та художньої культури І.П. Висоцька, де були задіяні учні 11«О» групи.

Під час свята лунали пісні, цікаві розповіді про історію зародження писемності і розвиток мови. Жартівливі сценки були окрасою свята. Свято завершено патріотичною піснею – гімном «Українській мові», яка до щему серця не залишила байдужим нікого.

Завершився тиждень оголошенням переможців конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 58 = 64