В «Сонячній долині» відбувся мотиваційний захід для прийомних батьків та батьків-вихователів
1feb1a8233d3f0a7c686125aa3c20f02

Прийомна сім’я з села Романківці взяла участь у навчанні для прийомних батьків та батьків-вихователів, яке відбулось 10-12 червня  на базі ТРГК «Сонячна долина». Організовано захід Чернівецьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Основною метою Літньої школи є не лише підвищення рівня компетентності прийомних батьків та батьків-вихователів, обмін досвідом щодо догляду, виховання та розвитку прийомних дітей, а також профілактика емоційного вигорання, створення середовища для відновлення власних життєвих сил, організація змістовного дозвілля і активного відпочину прийомних батьків та батьків-вихователів разом із дітьми та іншими сім’ями.

Під час навчання з батьками було проведено тренінгові заняття з питань функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, взаємодії батьків з дітьми, задоволення потреб у повноцінному розвитку особистості дитини, профілактики емоційного вигорання. Для дітей було організоване дозвілля, проведені ігротеки.

Загалом у роботі Літньої школи взяли участь 4 дитячих будинки сімейного типу із Вижницького, Глибоцького, Заставнівського та Сторожинецького районів, а також прийомна сім’я з села Романківці Сокирянського району.

Пише сайт Сокирянської РДА