В центрі міста Сокиряни – дитяча країна мрій

Незважаючи на похмурий ранок, який подарувала погода, свято з нагоди  Міжнародного Дня захисту дітей в Сокирянах вдалося на славу.

Понад двісті дітей взяли участь в конкурно – розважальній програмі. Чого там тільки не було і різноманітні конкурси, і надувні кульки, і  розписані аква- гримов щасливі обличчя дітей. Насолодилися  учасники свята майстер – класом  з акварельного живопису та переглядом творчих  робіт вихованців художньої школи,  районного центру дитячої творчості для дітей та юнацтва. Народжувалися на очах здивованих дітей глечики та макітри під час мастер – класу відомого майстра гончарської справи  Івана Гончара.

Заступник голови районної державної адміністрації Банчук Богдан Миколайович вручив свідоцтво про позашкільну освіту вихованцям гуртків декоративно-прикладного напрямку районного центру творчості дітей та юнацтва: Кулій Олександрі, Рябко Кароліні, Диміняці Кристині, які навчалися  з 15 вересня по   31 травня 2014 року в Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» в творчому об’єднанні мистецтв.

Опісля було визначено переможців конкурсу малюнка на асфальті «Професія моєї мрії»  та відзначено їх  грамотами  та подарунками.

Учасники заходу стали глядачами святкового концерту у виконанні танцюристів та вокалістів  місцевих шкіл, дошкільних установ  і РЦТДЮ. Всі дітки на площі отримали солодощі та море незабутніх вражень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 5 =