В які ігри продовжує грати Гостюк? (ВІДЕО)
IMG_0502

Не минуло ще й декількох днів після того, як вельмишановний заступник голови Чернівецької облдержадміністрації «гостинно» запрошував наших сільських голів бути присутніми на черговій зустрічі обласної робочої групи із питань децентралізації. Там знову ж таки мали розглядати концепції майбутнього розподілу громад. Тоді ж він усіх запевнив, що ті можуть без проблем взяти участь в роботі експертної групи.

Але  вже на наступний день після своїх обіцянок-цяцянок  пан Гостюк, на цьому ж таки засіданні не хоче надавати слово депутату Лілії Бортич, яку делегували представляти інтереси людей та обласної ради.

Що ж боявся почути із вуст цієї жінки Василь Гостюк? Те, що їх із «експертами» нова концепція перспективного плану – це лише ще один крок на шляху до подрібнення територій, громад та людей? Що ця карта не відповідає вимогам і бажанням жителів не лише Сокирянського району. Проблеми нерозуміння та небажання йти назустріч обласних чиновників є і на Кельменеччині, і на Хотинщині, в Кіцманському та інших районах нашого краю.

Пані Лілія Бортич таки відстояла своє право висловити думку не тільки свою, а й людей, що звертаються до неї із наболілим.

Чому ж так палко не хотів цього виступу Гостюк? Напевно, незручна та непотрібна інформація підриває образ молодого реформатора, що на угоду комусь готовий переступити через людей! І переступає…