Валерій Божик представлятиме 204 округ у Верховній Раді України

Безславно закінчилась ера політичних камікадзе, вслід  за «Народним фронтом» і одного з лідерів цієї політичної сили – Максима Бурбака. Незважаючи на потужний тиск, інформаційні фейки і, скоріш за все, масові підкупи виборців, громадяни  попровадили Максима Юрійовича  на …. політичну пенсію.

За попередніми даними, які отримав Північно-Бесарабський інформаційний портал, беззаперечну перемогу на 204 одномандатному виборчому окрузі отримав представник політичної партії «Слуга народу» Валерій Божик. За молодого представника партії Президента проголосували 36 тис. 813 виборців, або 51,29 відсотка осіб, що взяли участь у голосуванні. Лише 16 тис. 103 голосів було подано за безпартійного самовисуванця Максима Бурбака. Очевидно цей одіозний політик зі своїми маніпуляціями так набрид усім на окрузі, що виборці масово голосували проти нього.

До п’ятірки лідерів по 204 округу ввійшли також представниця Сокирянщини Тетяна Мартинюк, Василь Мельник та Ольга Кучурка.

Цікаво,  що результати волевиявлення кардинально відрізняються від  накручених рейтингів «продажних соціологів», які напередодні виборів масово розповсюджували підконтрольні Юрічу ЗМІ.

https://bukinfo.com.ua/show/news?lid=114174

Варто зауважити, що також за попередніми даними, у інших виборчих округах Чернівеччини перемогу святкували також представники партії «Слуга народу». У 201 виборчому округу найбільшу підтримку виборців отримала Олена Лис – 36,7%, у 202 – Максим Заремський – 33,1%, а у 203  – Георгій Мазурашу – 26,6%.